O nás

ALLFIN PRO Holding a.s. je privátní konzultační společnost se zaměřením na osobní finanční plánování a investiční poradenství.

Nabídka společnosti ALLFIN PRO Holding představuje pro klienty komplexní škálu finančních služeb od renomovaných finančních institucí, které slouží k sestavení osobního finančního plánu a uspořádání osobních financí tak, aby se životní úroveň klienta postupem času zvyšovala, a aby finanční toky v rodině probíhaly plynule a bez větších výkyvů.

Naše poradenská činnost je postavena na osobním přístupu. Proto je vykonávána prostřednictvím vyškolených finančních poradců, kteří jsou pravidelně vzděláváni. Jsou profesionály ve svém oboru a plně využívají zkušeností a materiálního zázemí společnosti ALLFIN PRO Holding a.s.

K realizaci finančních cílů všech klientů společnost ALLFIN PRO plně využívá zkušeností z dlouhodobého působení na finančních trzích. O užitečnosti našeho počínání svědčí také fakt, že poradenských služeb společnosti ALLFIN PRO využilo již více než 32 tisíc spokojených klientů.

Historie společnosti

Základní údaje o společnosti:
Obchodní jméno: ALLFIN PRO Holding a.s.

IČ: 286 04 911
DIČ: CZ28604911

Zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni oddíl B, vložka 1549

Předmět činnosti: Poradenská činnost, zprostředkování obchodů a služeb

Základní kapitál: 2 000 000,- Kč

Sídlo společnosti: Zahradní 57, Plzeň 326 00

Máme zkušenosti, které neváháme nabídnout.

Kontaktujte nás