Mobil: +420 777 777 958
E-mail: info@allfinas.cz

Pojištění majetku

K prostudování a následnému porovnávání nabídek jednotlivých pojišťoven je potřeba mnoho času a energie. Většina z nás si nějaké pojištění v průběhu života pořídila nebo pořídí. Výběr tohoto produktu by měl být nikoliv unáhleným, ale rozumně promyšleným krokem na základě analýzy skutečných potřeb. Výběr vhodné služby by měl být proveden porovnáním nejen ceny, ale také rozsahu krytí, výluk z pojištění a povinností pojištěného, které si určují jednotlivé pojišťovny.

Rádi Vám s výběrem kvalitního řešení pomůžeme, a to napříč celým pojistným trhem. Zanalyzujeme dopady rizik a možné vynaložené prostředky a sestavíme pro Vás optimální řešení. Hlavním cílem pojistných programů je pokrýt jen ta rizika, která Vám reálně hrozí. Při výběru pojištění doporučujeme dodržovat některé obecné zásady.

  1. Pojišťovat pouze rizika, která mohou mít významný dopad na Vaše osobní finance.
  2. Pojišťovat pouze rizika, která reálně hrozí (nikoli tzv. all risk). Proto dáváme přednost pojistným  programům, které mají stavebnicový charakter.
  3. Pojistku dobře dimenzovat. To znamená správně určit výši spoluúčasti, pojistné částky, doby pojištění atd.

V této oblasti mezi naše hlavní partnery patří nejvýznamnější pojišťovny. Jednotlivé pojistné nabídky dokážeme vyhodnotit, porovnat a zajistit optimální pojistné krytí při respektování klientových finančních možností.

Co pro Vás můžeme udělat navíc?

Nemáme levné pojištění, máme kvalitní pojištění levně!

Logo USFČR - Unie společností finančního zprostředkování a poradenství
©2011 - 2019 ALLFIN PRO Holding a.s.