Mobil: +420 777 777 958
E-mail: info@allfinas.cz

Investice

Investice nejsou jen druhem zábavy pro milionáře.

Kvalita života je mimo jiné také otázkou dostatku finančních prostředků. V životě každého z nás bude přibývat situací, kdy nám pomohou především a pouze naše vlastní peníze. K dostatečné finanční rezervě, která Vám poskytuje jistotu a finanční svobodu, není jednoduchá cesta. Chce to nejen vydělávat, ale především trpělivě, dlouhodobě a pravidelně investovat. Lehce se to řekne, je to jako se zdravým životním stylem, rozumem všichni souhlasíme, ale dodržovat určité zásady v praxi je již složitější. Často se musíme vzdát drobných výdajů a krátkodobé spotřeby.

Život bez dostatku krátkodobých peněz může být méně příjemný, ale život bez dlouhodobých investic je z pohledu finančního zabezpečení nebezpečný a znamená nejistotu pro budoucnost. Proto se vyplatí vzdát se alespoň malé části krátkodobé rezervy ve prospěch dlouhodobých investic.

Hodí se  vám několik stovek tisíc teď hned? Věřte, že se Vám budou hodit i za pět let a kdykoliv v budoucnu.

Jak na investování?

Investice nejsou nákupy cenných papírů stylem "buď to vyjde nebo to nevyjde".

Neexistují  žádné zaručeně skvělé bezrizikové investice.

Riziku se nelze v investicích zcela vyhnout, riziko lze jen minimalizovat. Odměnou za podstoupené riziko je nadprůměrný dlouhodobý výnos.

Pokud hodnota cenného papíru poklesne, neznamená to automaticky, že se jedná o špatnou investici.

Finanční poradci ALLFIN PRO Holding se nesnaží předvídat, která investice vynese v příštím období nejvíce. Finanční poradce není věštec.

Finanční poradci ALLFIN PRO Holding se snaží sestavit portfolio z investičních nástrojů a bankovních produktů tak, aby splnilo očekávaný výnos v očekávaném horizontu a přinášelo dlouhodobě  zisk  při každém scénáři ekonomického vývoje.

Námi sestavovaná investiční portfolia neměníme unáhleně na základě momentálního vývoje trhů.

Nespekulujeme, sledujeme dlouhodobé cíle. Ke změně investičního portfolia přistoupíme jen na základě změny priorit klienta.

Pracujeme s kvalitními podílovými listy renomovaných emitentů, zajištěnými fondy a moderními bankovními produkty.

Dokážeme obsloužit a splnit očekávání opatrného střadatele i zkušeného investora.

Co pro Vás můžeme udělat navíc?

Jak Vaše peníze pracují, vidíte z pohodlí Vašeho domova na obrazovce svého počítače.

 

Upozornění pro investory:

Před investicí do otevřených podílových fondů se důkladně seznamte se statutem fondu. Předchozí výkonnost fondu nezaručuje stejné výsledky v budoucím období. Hodnota investice a příjem z ní může stoupat i klesat a není zaručena plná návratnost investované částky.

Názvy produktů jako např.ALLFIN KONTO nebo  Čpi konto jsou marketingovým označením pro fond peněžního trhu investiční společnosti ČP Invest.

Základní informace o společnosti ALLFIN PRO Holding a.s.

Logo USFČR - Unie společností finančního zprostředkování a poradenství
©2011 - 2019 ALLFIN PRO Holding a.s.