Mobil: +420 777 777 958
E-mail: info@allfinas.cz

Další krok k vyššímu klientskému komfortu

Od 1.10.2011 společnost ALLFIN PRO HOLDING a.s. potvrzuje vinkulace pojistného plnění pro pojistné smlouvy Pojišťovny Kooperativa přímo v obchodních kancelářích ALLFIN PRO v Plzni a Praze. Naši klienti nemusejí navštěvovat pro razítko na formulář pobočku pojišťovny.  Výrazně se tak zvýší rychlost při zpracování hypotéčních úvěrů a s ním souvisejícího pojištění.

Kompetenci potvrzovat vinkulaci pojistného plnění jménem pojišťovny v jednom úkonu se sjednáním pojištění mají zpravidla jen vybraní zaměstnanci na přepážkách pojišťoven. A jen zřídka kdy takovou pravomoc přenese pojišťovna na interní či externí pojišťovací zprostředkovatele.

Pro společnost ALLFIN PRO Holding a.s. je to projevení vysoké důvěry v kvalitu našich zaměstnanců, v kvalitu práce a dobrou pověst společnosti ALLFIN PRO Holding a.s. ze strany pojišťovny.

Pro naše klienty to znamená vyšší komfort při sjednání hypotéky. Klienti vyřeší pojištění včetně vinkulace  v jednom okamžiku návštěvou jen jednoho kontaktního místa. Takový komfort není možný při vyřešení hypotéky na přepážce banky.
 

Logo USFČR - Unie společností finančního zprostředkování a poradenství
©2011 - 2019 ALLFIN PRO Holding a.s.