Mobil: +420 777 777 958
E-mail: info@allfinas.cz

Hypotéční centrum ALLFIN PRO Holding a.s.

V květnu jsme otevřeli hypoteční centrum ALLFIN PRO v Praze. Cílem je reagovat na zvýšenou poptávku po novém bydlení a poskytovat kvalitní poradenství v oblasti financování bydlení. Tým hypotéčních expertů zpracovává ke každému řešenému případu analýzu sedmi až devíti nabídek bank a z nich doporučuje žadateli optimální řešení.

Od začátku května naše hypotéční centrum zpracovává přibližně čtyři hypotéční úvěry denně.

Nejnižší úrokové sazby u zprostředkovaných úvěrů dosáhly 3,29% s fixací sazby na tři roky. Hypotéku na výstavbu rodinného domu nebylo možné za tak nízkou úrokovou sazbu zajistit na běžné přepážce žádné banky. Nejrychleji vyřízený úvěr byl vyřízen za den a půl.

Hypotéční poradci ALLFIN PRO Holding a.s. jsou odborníci s dlouholetou bankovní praxí a dobře vědí, že nelze jen ,,nosit dokumenty do vybrané banky“ tak, jak je tomu jinde, ale je potřeba aktivně hledat takové řešení, které nebude zkázou či neúnosným napětím pro rodinný rozpočet.

Klienti, kteří si prostřednictvím hypotéčního centra ALLFINPRO Holding a.s. pořídili vlastní bydlení,  oceňují, že mohou využít řady nadstandardních služeb:

Logo USFČR - Unie společností finančního zprostředkování a poradenství
©2011 - 2019 ALLFIN PRO Holding a.s.