Mobil: +420 777 777 958
E-mail: info@allfinas.cz

Na ALLFIN KONTU vzrostly úspory o 3,50%

Klienti, kteří využívají ALLFIN KONTO, mohou být spokojeni. Výnos za posledních 12 měsíců k 19.1.2010 je 3,50%. Úroky na spořících účtech se ve stejném období pohybovaly mezi 1,75 až 2,50%.

Je třeba dodat, že výnos na ALLFIN KONTU je pro fyzické osoby nezdanitelný. Pro čistý výnos 3,50 % by střadatel musel hledat na trhu úrok 4,10 %. Takový úrok by se hledal opravdu velmi těžko.

Výnos ALLFIN KONTA splnil očekávaní klientů, přesto není hlavním důvodem proč roste jeho atraktivita. Klienti často volí ALLFIN KONTO jako svoji osobní finanční rezervu, pro možnost kdykoliv své peníze bez sankcí vyzvednout a proto, že pokyn k čerpání prostředků mohou podat telefonicky pohodlně z domova. Klienti často volí ALLFIN KONTO pro jeho pohodlnou provázanost a kombinaci s ostatními produkty, jako je stavební spoření nebo podílové listy. Právě kombinace ALLFIN KONTA s podílovými listy může zajímavým způsobem dlouhodobě zvýšit výnos.

Z těchto důvodů není překvapením, že ALLFIN KONTO spravované Investiční společností ČP Invest a.s si zvolili jako řešení pro svoji soukromou finanční rezervu dokonce i zaměstnanci konkurenčních finančních institucí a bank.

Logo USFČR - Unie společností finančního zprostředkování a poradenství
©2011 - 2019 ALLFIN PRO Holding a.s.