Mobil: +420 777 777 958
E-mail: info@allfinas.cz

Další pojištění u ALLFIN PRO Holding a.s. výhodněji

Jsme přesvědčeni, že na současném pojišťovacím trhu již nestačí jen vybírat pojištění pro klienta     z nabídek pojišťoven. Podstatně vyšší přidanou hodnotu vidíme v možnosti sestavit si vlastní kvalitní podmínky pojištění pro potřeby našich klientů.

Z těchto důvodů produktoví analytici ALLFIN PRO Holding a.s. dlouhodobě pracovali na rizikovém životním pojištění zpracovaném pro potřeby našich klientů. Současně hledali pojišťovnu, která by byla ochotna přistoupit na potřeby orientované na klienta a férový přístup k likvidaci škod. Na konci ledna jsme představili produkt TOP 4 LIFE sestavený a distribuovaný pod značkou ALLFIN PRO. Naše společnost byla u zrodu a podílela se na vývoji produktu, který má v nabídce jen několik málo VIP partnerů České pojišťovny, kapitálově nejsilnějšího pojistitele v České republice.

Důraz klademe na:

Zajímavě sestavené parametry úrazového pojištění:

Třeba pojištění denního odškodného s trojnásobnou progresí. Sjednané denní odškodné 500 Kč roste při delších dobách léčení až na výplatu 1500 Kč za každý den léčení. Navíc toto pojistné riziko poskytneme se zvýhodněnou sazbou až o 30 % nižší než jsou sazby běžně nabízených produktů České pojišťovny, a to s plněním za léčení úrazu od 8. dne zpětně. U běžných produktů České pojišťovny je však plnění až za vážnější poranění s dobou léčení od 15 dne.

Poskytneme pojištění trvalých následků s šestinásobným progresivním plněním, a to za překvapivě nižší cenu než běžné pojištění trvalých následků jiných pojišťoven, které nabízí plnění jen s pětinásobnou progresí. Rozdíl při plnění závažných úrazů může tak být o několik stovek tisíc ve prospěch našich klientů.

Zajímavé benefity pro klienta

Jako zajímavý bonus poskytneme pojištění smrti při autonehodě na 1 mil. Kč, které lze u nás získat za symbolickou 1 Kč měsíčně.

Ženy mohou u nás získat zdarma pojištění pro případ karcinomu ženských orgánů společně s pojištěním pro případ smrti, a to při zjednodušeném zdravotním zkoumání při sjednávání pojištění.

Dále máme zvýhodněné sazby pro sportovce a specializované profese (technik, kuchař, lesní dělník, pokrývač, číšník a další), které jsou u pojišťoven obvykle ve druhé či třetí tedy rizikovější skupině).

Hlavní předností je však férový přístup v likvidaci pojistných událostí

Příklad plnění doba léčení:

Maximální proplacená doba léčení z pojištění
Diagnóza TOP 4 Life Ostatní pojistitelé (Koop,ČSOB,Pojišťovna ČS)
Vymknutí kotníku 35 dní 14 až 21 dní
Chirurgická rána 28 dní 14 -21 dní
Zlomenina článku prstu 42 dní 28 dní
Vymknutí záprstních kostí 105 dní 35 -56 dní
Natažení svalu 28 dní NEPLNÍ

Zdroj: tabulky plnění pojišťoven

Je pamatováno i na finanční rezervu a finanční zabezpečení budoucnosti

K rizikovému pojistnému není žádná povinnost investovat, přesto má klient možnost výběru, a to investování s technickou úrokovou mírou nebo rizikové pojištění zkombinovat s přímou investicí do kvalitních, rozumně řízených investičních programů s nízkými poplatky a vysokou dostupností vložených prostředků.

Málokdy se podaří sestavit finanční produkt, který je podmínkami blíž spotřebiteli a dál pojišťovně. Takto sestavený produkt si získal oblibu u klientů a záhy po odstartování distribuce do něj naši klienti vložili téměř dva miliony korun.

Logo USFČR - Unie společností finančního zprostředkování a poradenství
©2011 - 2019 ALLFIN PRO Holding a.s.