Mobil: +420 777 777 958
E-mail: info@allfinas.cz

Ve druhém čtvrtletí 2012 dynamicky rostl zájem o investování

Společnost ALLFIN PRO Holding a.s. ve  druhém čtvrtletí 2012 zprostředkovala investice v hodnotě 111 milionů Kč. Zaznamenala tak historicky nejvyšší nárůst zájmu o vkladové a investiční produkty.

Finanční poradci ALLFIN PRO Holding a.s. zachytili vlnu zvýšené poptávky po konzervativních  vkladových a investičních produktech. V popředí zájmu jsou především depozitní produkty bank, dluhopisové podílové fondy se zaměřením na firemní dluhopisy, garantované investiční certifikáty, zajištěné podílové listy a  jednorázové vkladové pojištění.  S dynamičtějších investičních produktů rostl zájem především o akciové tituly s nadprůměrným dividendovým výnosem. Dividendové akcie naši investoři upřednostňovali před akciovými podílovými fondy. V této oblasti jsme dokázali nabídnout našim zákazníkům kvalitní služby.

Mezi nejvýznamnější klienty se zařadilo město Rokycany. S městem Rokycany  podepsala společnost ALLFIN PRO Holding a.s. smlouvu o poskytování finančního poradenství. Důvěry vedení města, které si vybralo v poptávkovém řízení naši společnost, si velmi vážíme. Největší zákazník s pravidelnou měsíční úložkou  začal odkládat stranou měsíčně  devadesát tisíc Kč.
Za úspěchy  v investičním zprostředkování a plánování  finančních rezerv našich zákazníků stojí především:

 

  1. kvalitním vzdělávání našich finančních poradců a rozsáhlá analýza investičního profilu a finančních potřeb
  2. inovovaná produktová řada reflektující aktuální situaci na trhu a zcela nový unikátní software pro finanční plánování.


 

Logo USFČR - Unie společností finančního zprostředkování a poradenství
©2011 - 2019 ALLFIN PRO Holding a.s.