Mobil: +420 777 777 958
E-mail: info@allfinas.cz

Aktuality z ALLFIN PRO Holding, a.s.

ON-LINE srovn├íva─Źe poji┼ít─Ťn├ş - srpen 2013

Zn├íte pozitiva a negativa on-line srovn├íva─Ź┼» poji┼ít─Ťn├ş? P┼Öe─Źt─Ťte si o nich v├şce v koment├í┼Öi na┼íeho hlavn├şho analytika Vladim├şra Nejezchleby pro ─Źasopis Finan─Źn├ş poradce.

VÝce informacÝ

ALLFIN PRO Holding se st─Ťhuje do nov├ęho - ─Źervenec 2013

Od 1.7.2013 spole─Źnost ALLFIN PRO Holding a.s. opustila n├íjemn├ş prostory na adrese Mod┼Ö├şnov├í 2 v Plzni a p┼Öest─Ťhovala se do vlastn├ş nemovitosti na adrese Zahradn├ş 57 v Plzni.

VÝce informacÝ

Dal┼í├ş poji┼ít─Ťn├ş u ALLFIN PRO Holding a.s. v├Żhodn─Ťji - ─Źerven 2013

Nespokojili jsme se s b─Ť┼żnou nab├şdkou pojistn├Żch produkt┼». Pro sv├ę klienty jsme vyjednali exkluzivn├ş podm├şnky, kter├ę jinde nez├şsk├íte.

VÝce informacÝ

Profesion├íln├ş a kvalitn├ş pr├íce se na┼íim poradc┼»m vyplatila - ─Źerven 2013

Osm finan─Źn├şch poradc┼» se se sv├Żmi rodinn├Żmi partnery z├║─Źastnilo 15denn├şho incentivn├şho z├íjezdu do Dominik├ínsk├ę republiky.

VÝce informacÝ

ALLFIN nedoporu─Źuje vstup do II. pil├ş┼Öe d┼»chodov├ę reformy - ┼Ö├şjen 2012

Spole─Źnost ALLFIN PRO Holding a.s. sleduje v├Żvoj d┼»chodov├ę reformy od sam├ęho po─Ź├ítku a ji┼ż na firemn├ş konferenci v ├║noru 2012 p┼Öedstavila vlastn├ş koncept d┼»chodov├ęho zabezpe─Źen├ş.

VÝce informacÝ

Z├íjem o investice je rekordn├ş - ─Źervenec 2012

Spole─Źnost ALLFIN PRO Holding a.s. ve druh├ęm ─Źtvrtlet├ş 2012 zprost┼Öedkovala investice v hodnot─Ť 111 milion┼» K─Ź. Zaznamenala tak historicky nejvy┼í┼í├ş n├ír┼»st z├íjmu o vkladov├ę a investi─Źn├ş produkty.

VÝce informacÝ

Nová rubrika na stránkách ALLFIN PRO Holding - březen 2012

Specialist├ę spole─Źnosti ALLFIN PRO Holding, a.s. pro v├ís p┼Öipravili n─Ťkolik tip┼», jak m┼»┼żete chyt┼Öe u┼íet┼Öit na rodinn├Żch v├Żdaj├şch. Pod├şvejte se na prvn├şch 6 tip┼». Brzy p┼Öibudou dal┼í├ş.

VÝce informacÝ

Budou d├íl klesat ceny povinn├ęho ru─Źen├ş? - ├║nor 2012

Na t├ęma cenov├ę v├ílky poji┼í┼ąoven v oblasti povinn├ęho ru─Źen├ş se na ser- veru Zlat├í koruna vyjad┼Öuj├ş odborn├şci z finan─Źn├şho trhu v rubrice ,,t├ęma pro dvaÔÇť. O n├ízor byl po┼ż├íd├ín i odborn├şk ALLFIN PRO Holding a.s.

VÝce informacÝ

Prov─Ť┼Öeno ─îNB - pod─Ťkov├ín├ş na┼íim finan─Źn├şm poradc┼»m - 8. 12. 2011

Spole─Źnost ALLFIN PRO Holding a.s. ve t┼Öet├şm ─Źtvrtlet├ş leto┼ín├şho roku ├║sp─Ť┼ín─Ť absolvovala st├ítn├ş kontrolu ─îNB, zam─Ť┼Öenou na ve┼íker├ę oblasti ─Źinnosti poji┼í┼ąovac├şho zprost. a investi─Źn├şho zprost.

VÝce informacÝ

Dal┼í├ş krok k vy┼í┼í├şmu klientsk├ęmu komfortu - 1. 10. 2011

Od 1.10.2011 spole─Źnost ALLFIN PRO HOLDING a.s. potvrzuje vinkulace pojistn├ęho pln─Ťn├ş pro smlouvy Poji┼í┼ąovny Kooperativa p┼Ö├şmo v na┼íich kancel├í┼Ö├şch ALLFIN PRO v Plzni a Praze.

VÝce informacÝ

Co t┼Öeba zkusit poptat poji┼ít─Ťn├ş v zahrani─Ź├ş? - 20. 7. 2011

Pojistn├Ż trh se v ─îesk├ę republice v posledn├şch p─Ťti letech zna─Źn─Ť vyvinul a dosp─Ťl. P┼Öesto n─Ťkter├ę typy poji┼ít─Ťn├ş zde nejsou ┼Öe┼íiteln├ę.

VÝce informacÝ

I letos se ├║─Źastnili na┼íi experti sout─Ť┼że Zlat├í koruna - 15. 6. 2011

Odborn├şci spole─Źnosti ALLFIN PRO Holding a.s. ji┼ż ─Źtvrt├Ż rok zasedali v porot─Ť sout─Ť┼że Zlat├í koruna jako ─Źlenov├ę finan─Źn├ş akademie Zlat├ę koruny.

VÝce informacÝ

Hypot├ę─Źn├ş centrum ALLFIN PRO Holding a.s. - 2. 6. 2011

V kv─Ťtnu jsme otev┼Öeli hypote─Źn├ş centrum ALLFIN PRO v Praze, se kter├Żm je hypot├ęka s ├║rokem 3,29 % realitou.

VÝce informacÝ

ALLFIN PRO Holding s vlastn├şm produktem pro financov├ín├ş vozu - 12. 5. 2011

Zaj├şmav├ę ┼Öe┼íen├ş m├íme p┼Öedev┼í├şm pro ┼żivnostn├şky, nov─Ť vznikl├ę spole─Źnosti a za─Ź├şnaj├şc├ş podnikatele, kter├ę maj├ş t─Ť┼ż┼í├ş nebo omezen├ę podm├şnky pro z├şsk├ív├ín├ş zdroj┼» k n├íkupu vozu a zah├íjen├ş podnik├ín├ş.

VÝce informacÝ

Pojistn├ę lze u n├ís hradit kartou - 12. 5. 2011

V pra┼żsk├ę kancel├í┼Öi ALLFIN PRO Holding a.s. Ostrovsk├ęho 3, Praha Sm├şchov jsme roz┼í├ş┼Öili slu┼żby pro klienty, kte┼Ö├ş nyn├ş mohou hradit pojistn├ę platebn├ş kartou.

VÝce informacÝ

Vy┼í┼í├ş odborn├í kvalita poradc┼» - 21. 1. 2010

Syst├ęm vzd─Ťl├ív├ín├ş finan─Źn├şch poradc┼» spole─Źnosti ALLFIN PRO Holding a.s. je ocen─Ťn certifik├ítem kvality vzd─Ťl├ívac├şho syst├ęmu. Pro spot┼Öebitele finan─Źn├şch slu┼żeb to znamen├í vy┼í┼í├ş z├íruku profesn├ş kvality a spokojenosti s ├║rovn├ş poradensk├Żch slu┼żeb.

VÝce informacÝ

Na ALLFIN KONTU vzrostly ├║spory - 01.09.2009

Klienti, kte┼Ö├ş vyu┼ż├şvaj├ş ALLFIN KONTO, mohou b├Żt spokojeni. V├Żnos za posledn├şch 12 m─Ťs├şc┼» k 19.1.2010 je 3,50%. ├Üroky na spo┼Ö├şc├şch ├║─Źtech se ve stejn├ęm obdob├ş pohybovaly mezi 1,75 a┼ż 2,50%.

VÝce informacÝ

ALLFIN PRO na d─Ťtsk├ęm dnu v Praze - 08.06.2009

Dne 31. 5. 2009 se uskute─Źnila na n├ídra┼ż├ş Praha Bran├şk akce k p┼Ö├şle┼żitosti Mezin├írodn├şho dne d─Ťt├ş. Ve spolupr├íci s ─îesk├Żmi drahami a M─Ťstsk├Żm domem d─Ťt├ş a ml├íde┼że Prahy 5 m─Ťla spole─Źnost ALLFIN PRO na t├ęto akci svou atrakci.

VÝce informacÝ

Logo USF─îR - Unie spole─Źnost├ş finan─Źn├şho zprost┼Öedkov├ín├ş a poradenstv├ş
©2011 - 2019 ALLFIN PRO Holding a.s.